Radio Kraków

Podcasty

P jak pokolenie Z

Język publicznej debaty w audycji "Z polskiego na polski". O haśle P jak pokolenie Z rozmawiamy z uczniami IV LO w Krakowie oraz gośćmi w studiu: prof. Magdaleną Mikołajczyk, politolog z Uniwersytetu Pedagogicznego oraz prof. Piotrem Nowakiem z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

S jak społeczna odpowiedzialnośc biznesu

Język publicznej debaty w audycji "Z polskiego na polski". O haśle S jak społeczna odpowiedzialność biznesu rozmawiamy z uczniami IV LO w Krakowie oraz gośćmi w studiu: prof. Magdaleną Mikołajczyk, politolog z Uniwersytetu Pedagogicznego oraz prof. Piotrem Nowakiem z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

B jak bioróżnorodność

Język publicznej debaty w audycji "Z polskiego na polski". O haśle B jak bioróżnorodność rozmawiamy z uczniami IV LO w Krakowie oraz gośćmi w studiu: prof. Magdaleną Mikołajczyk, politolog z Uniwersytetu Pedagogicznego oraz prof. Piotrem Nowakiem z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

E jak ekstraktywizm

Język publicznej debaty w audycji "Z polskiego na polski". O haśle K jak konformizm rozmawiamy z uczniami IV LO w Krakowie oraz gośćmi w studiu: prof. Magdaleną Mikołajczyk, politolog z Uniwersytetu Pedagogicznego oraz prof. Piotrem Nowakiem z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

R jak rezyliencja

Język publicznej debaty w audycji "Z polskiego na polski". O haśle R jak rezyliencja rozmawiamy z uczniami IV LO w Krakowie oraz gośćmi w studiu: prof. Magdaleną Mikołajczyk, politolog z Uniwersytetu Pedagogicznego oraz prof. Piotrem Nowakiem z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

H jak hikikomori

Język publicznej debaty w audycji "Z polskiego na polski". O haśle H jak hikikomori rozmawiamy z uczniami IV LO w Krakowie oraz gośćmi w studiu: prof. Magdaleną Mikołajczyk, politolog z Uniwersytetu Pedagogicznego oraz prof. Piotrem Nowakiem z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

P jak phubbing

Język publicznej debaty w audycji "Z polskiego na polski". O haśle P jak phubbing rozmawiamy z uczniami IV LO w Krakowie oraz gośćmi w studiu: prof. Magdaleną Mikołajczyk, politolog z Uniwersytetu Pedagogicznego oraz prof. Piotrem Nowakiem z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

K jak konformizm

Język publicznej debaty w audycji "Z polskiego na polski". O haśle K jak konformizm rozmawiamy z uczniami IV LO w Krakowie oraz gośćmi w studiu: prof. Magdaleną Mikołajczyk, politolog z Uniwersytetu Pedagogicznego oraz prof. Piotrem Nowakiem z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

P jak Państwo opiekuńcze

Język publicznej debaty w audycji "Z polskiego na polski". O haśle P jak Państwo opiekuńcze rozmawiamy z uczniami IV LO w Krakowie oraz gośćmi w studiu: prof. Magdaleną Mikołajczyk, politolog z Uniwersytetu Pedagogicznego oraz prof. Piotrem Nowakiem z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

A jak apostazja

 • access_time 00:00:00
 • calendar_today Wtorek, 2021.06.08
Język publicznej debaty w audycji "Z polskiego na polski". O haśle A jak apostazja energetyczna rozmawiamy z uczniami IV LO w Krakowie oraz gośćmi w studiu: prof. Magdaleną Mikołajczyk, politolog z Uniwersytetu Pedagogicznego oraz prof. Piotrem Nowakiem z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

T jak Transformacja energetyczna

 • access_time 00:00:00
 • calendar_today Wtorek, 2021.06.01
Język publicznej debaty w audycji "Z polskiego na polski". O haśle T jak Transformacja energetyczna rozmawiamy z uczniami IV LO w Krakowie oraz gośćmi w studiu: prof. Magdaleną Mikołajczyk, politolog z Uniwersytetu Pedagogicznego oraz prof. Piotrem Nowakiem z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

P jak Podział socjopolityczny

 • access_time 00:21:51
 • calendar_today Wtorek, 2021.05.25
Język publicznej debaty w audycji "Z polskiego na polski". O haśle P jak Podział socjopolityczny rozmawiamy z uczniami IV LO w Krakowie oraz gośćmi w studiu: prof. Magdaleną Mikołajczyk, politolog z Uniwersytetu Pedagogicznego oraz prof. Piotrem Nowakiem z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

U jak utopia

 • access_time 00:22:11
 • calendar_today Wtorek, 2021.05.11
Język publicznej debaty w audycji "Z polskiego na polski". O haśle U jak utopia rozmawiamy z uczniami IV LO w Krakowie oraz gośćmi w studiu: prof. Magdaleną Mikołajczyk, politolog z Uniwersytetu Pedagogicznego oraz prof. Piotrem Nowakiem z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

O jak ojkofobia

 • access_time 00:22:18
 • calendar_today Wtorek, 2021.04.27
Język publicznej debaty w audycji "Z polskiego na polski". O haśle O jak ojkofobia rozmawiamy z uczniami IV LO w Krakowie, politykami oraz gośćmi w studiu: prof. Magdaleną Mikołajczyk, politolog z Uniwersytetu Pedagogicznego oraz prof. Piotrem Nowakiem z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

R jak rojalizm

 • access_time 00:19:29
 • calendar_today Wtorek, 2021.04.20
Język publicznej debaty w audycji "Z polskiego na polski". O haśle R jak rojalizm rozmawiamy z uczniami IV LO w Krakowie, politykami oraz gośćmi w studiu: prof. Magdaleną Mikołajczyk, politolog z Uniwersytetu Pedagogicznego oraz prof. Piotrem Nowakiem z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

I jak inwigilacja

 • access_time 00:17:09
 • calendar_today Wtorek, 2021.04.13
Język publicznej debaty w audycji "Z polskiego na polski". O haśle I jak inwigilacja rozmawiamy z uczniami IV LO w Krakowie, politykami oraz gośćmi w studiu: prof. Magdaleną Mikołajczyk, politolog z Uniwersytetu Pedagogicznego oraz prof. Piotrem Nowakiem z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

G jak geopolityka

 • access_time 00:19:13
 • calendar_today Wtorek, 2021.04.06
Język publicznej debaty w audycji "Z polskiego na polski". O haśle G jak geopolityka rozmawiamy z uczniami IV LO w Krakowie, politykami oraz gośćmi w studiu: prof. Magdaleną Mikołajczyk, politolog z Uniwersytetu Pedagogicznego oraz prof. Piotrem Nowakiem z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

D jak depopulacja

 • access_time 00:25:07
 • calendar_today Wtorek, 2021.03.23
Język publicznej debaty w audycji "Z polskiego na polski". O haśle D jak depopulacja rozmawiamy z uczniami IV LO w Krakowie, politykami oraz gośćmi w studiu: prof. Magdaleną Mikołajczyk, politolog z Uniwersytetu Pedagogicznego oraz prof. Piotrem Nowakiem z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

O jak ochlokracja

 • access_time 00:23:54
 • calendar_today Wtorek, 2021.03.16
Język publicznej debaty w audycji "Z polskiego na polski". O haśle O jak ochlokracja rozmawiamy z uczniami IV LO w Krakowie, politykami oraz gośćmi w studiu: prof. Magdaleną Mikołajczyk, politolog z Uniwersytetu Pedagogicznego oraz prof. Piotrem Nowakiem z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

P jak prozelityzm

 • access_time 00:19:34
 • calendar_today Wtorek, 2021.03.09
Język publicznej debaty w audycji "Z polskiego na polski". O haśle P jak prozelityzm rozmawiamy z uczniami IV LO w Krakowie, politykami oraz gośćmi w studiu: prof. Magdaleną Mikołajczyk, politolog z Uniwersytetu Pedagogicznego oraz prof. Piotrem Nowakiem z Uniwersytetu Jagiellońskiego.