Radio Kraków

Replay


RSS Spotify

W każdy piątek Szymon Wantulok zaprasza Państwa na nowy odcinek poświęcony małopolskiemu sportowi. W programie poruszane będą najważniejsze bieżące wątki, ale miejsce znajdzie się także dla dyscyplin mniej popularnych. Zapowiedzi ważnych meczów, ciekawe historie lokalnych klubów, a także trudna droga na szczyt sportowców z całej Małopolski

Podcasty

REPLAY #10 | Skazani na drugą ligę

Niektóre związki nie potrafią przetrwać próby czasu. Ich związek, choć burzliwy, trwa nadal. I to pomimo wielu przeciwności. W tym Replay'u Szymon Wantulok opowiada o piłkarzach Hutnika Kraków i ich uzależnieniu od drugiej ligi.

REPLAY #9 | O kulach w kulę

Robią to co lubią, zarażają swoją pasją, a przy okazji dają kibicom wiele radości. AMP futboliści reprezentacji Polski regularnie udowadniają, że o kulach nie tylko można grać w kulę, ale także da się odnosić międzynarodowe sukcesy. Z podobnego założenia wychodzą zawodnicy Wisły Kraków.

REPLAY #8 | Z prądem i pod prąd

Kajakarstwo slalomowe jak mało która dyscyplina, bliskie jest małopolskim kibicom. Prawie wszyscy reprezentanci kraju to zawodnicy klubów z naszego regionu. W ten weekend stolica Małopolski zamieni się w światową stolicę kajakarstwa slalomowego. Powodem - runda Pucharu Świata.

REPLAY #7 | Jagiellonki - Królowe boisk

Są dziewczynami, grają w piłkę nożną i robią to na tyle dobrze, że regularnie zgarniają puchary i medale. Zarówno na boisku trawiastym jak i w hali. Dzisiejszy odcinek Replay'a Szymon Wantulok poświęcił zawodniczkom AZS-u UJ Kraków.

REPLAY #6 | Sportowi Rzemieślnicy

Dziś Szymon Wantulok przyjrzy się dokładnie najlepszej małopolskiej drużynie rugby. Zapraszamy na odcinek o rzemieślniczych korzeniach i szerokiej strukturze Juvenii Kraków.

REPLAY #5 | Stolica Uni...hokeja

W Nowym Targu kluczową dyscypliną jest hokej. W tym momencie Tauron Podhale znajduje się w kryzysie, ale fani i działacze nie dają za wygraną i walczą by najbardziej utytułowany klub w Polsce odzyskał swój blask. Blask, ale sukcesu przyświeca natomiast nowotarskim unihokeistom. Dwa kluby z tego miasta należą do krajowej czołówki. I właśnie o hokeistach, ale walczących w halach sportowych opowiada dziś Szymon Wantulok.

REPLAY #4 | Poczet Królów

W czwartym odcinku Replay'a Szymon Wantulok przygląda się futbolowi amerykańskiemu. Oczywiście w regionalnym, a dokładnie w krakowskim wydaniu. Kim są Kraków Football Kings i na czym polegają ich mocarstwowe plany?

REPLAY #3 | Siedzi i gada

Na swoim koncie ma kilka tytułów Mistrza Polski a także podium RAJDU DAKAR. Z powodzeniem radzi sobie na drogach asfaltowych, szutrach oraz pustynnych wydmach. W dzisiejszym odcinku Replay'a Szymon Wantulok przedstawia sylwetkę pilota rajdowego z Jordanowa - Szymona Gospodarczyka.

REPLAY #2 | Awans Żyraf?

Na ten etap sezonu kibice na wschodzie Małopolski czekali od wielu miesięcy. Tarnowskie siatkarki przystępują do walki o mistrzostwo i awans do elity. O sytuacji zespołu z naszego regionu Szymon Wantulok opowiada w dzisiejszym odcinku Replaya. W drugiej odsłonie wideo cyklu Radia Kraków wzięła udział dwukrotna mistrzyni Europy w siatkówce - Magdalena Śliwa. Zapraszamy.

REPLAY #1 | Derby Krakowa 2022 - rewanż w rocznicę?

Szymon Wantulok zaprasza na pierwszy odcinek Replay'a. To nowy format Radia Kraków. Co tydzień w piątek będziemy podejmowali tematykę związaną z małopolskim sportem. Dziś zajmiemy się zbliżającymi się piłkarskimi DERBAMI KRAKOWA.