Radio Kraków

Replay


RSS Spotify

W każdy piątek Szymon Wantulok zaprasza Państwa na nowy odcinek poświęcony małopolskiemu sportowi. W programie poruszane będą najważniejsze bieżące wątki, ale miejsce znajdzie się także dla dyscyplin mniej popularnych. Zapowiedzi ważnych meczów, ciekawe historie lokalnych klubów, a także trudna droga na szczyt sportowców z całej Małopolski

Podcasty

REPLAY #4 | Poczet Królów

W czwartym odcinku Replay'a Szymon Wantulok przygląda się futbolowi amerykańskiemu. Oczywiście w regionalnym, a dokładnie w krakowskim wydaniu. Kim są Kraków Football Kings i na czym polegają ich mocarstwowe plany?

REPLAY #3 | Siedzi i gada

Na swoim koncie ma kilka tytułów Mistrza Polski a także podium RAJDU DAKAR. Z powodzeniem radzi sobie na drogach asfaltowych, szutrach oraz pustynnych wydmach. W dzisiejszym odcinku Replay'a Szymon Wantulok przedstawia sylwetkę pilota rajdowego z Jordanowa - Szymona Gospodarczyka.

REPLAY #2 | Awans Żyraf?

Na ten etap sezonu kibice na wschodzie Małopolski czekali od wielu miesięcy. Tarnowskie siatkarki przystępują do walki o mistrzostwo i awans do elity. O sytuacji zespołu z naszego regionu Szymon Wantulok opowiada w dzisiejszym odcinku Replaya. W drugiej odsłonie wideo cyklu Radia Kraków wzięła udział dwukrotna mistrzyni Europy w siatkówce - Magdalena Śliwa. Zapraszamy.

REPLAY #1 | Derby Krakowa 2022 - rewanż w rocznicę?

Szymon Wantulok zaprasza na pierwszy odcinek Replay'a. To nowy format Radia Kraków. Co tydzień w piątek będziemy podejmowali tematykę związaną z małopolskim sportem. Dziś zajmiemy się zbliżającymi się piłkarskimi DERBAMI KRAKOWA.